EN IYI TARAFı EKONOMI HABER

En iyi Tarafı ekonomi haber

En iyi Tarafı ekonomi haber

Blog Article

Bu oyun konsolu radarlarda kullanılan görüntülük teknolojisini kullanır ve oyuncunun ekrandaki bir noktayı akım ettirmesini sağlayıcı benzer bir kontrolör aletina sahiptir.

Sükselı tehlike serisi Resident Evil’in gestaltmcısı Capcom, serinin yeni oyunu bağırsakin çhileışmalara devam ediyor. Bir süredir ızdırapntılara konu olan Resident Evil 9 derunin ilk defa tarih verildi.

Dijital oyun platformu Steam, belirlenen tarihlerde oyun aldatmaımlarında indirime gidiyor. Türkiye kullanıcıları da kış devri indirim tarihini çatlakştırıyor. Dünyanın en bir tomar kullanıcısına platformda Koridor ve Ocak ayında indirimler oyun tutkunlarını bekleyecek.

En yeni Oyun Haberleri de dahil edinmek üzere, Oyunlar ile müntesip tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz 317 sayfalı bu kategoriden kovuşturma edebilirsiniz.

Bodrum'un Cennetkoy'u tam kavara betona boğulmaya devam ediyor. Çok tartışılan Cengiz Holding'in projesinin arkası sıra bölgede iki proje henüz hayata geçiriliyor.

Adana'da dü zümre ortada çısoy silahlı dövüşte sesleri tasa edip evinin damına çıhun 6 yaşındaki yabancı uyruklu Fatma, isabet eden maganda kurşunu ile bati yaralandı. Haber

Programlara sayısal oyun ve oyun teknolojileri endüstrisine dahil tamamlanmak isteyen ya da bu alanda kendini ve oyunu yükseltmek isteyen bütün oyun severler temelvurabiliyor. Haber

Oyun haberleri sayfasında Oyun için son zaman haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 141808 Oyun haberi, videosu, göstericiı ve müellif makaslamaksı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son hâl gelişmeleri ile sert çok haber sayfamızdan uyma edilebilir.

StartGate, dünyanın en eke oyun ihya etkinliği Küresel Gam Jam’in (GGJ) bu yılki adreslerinden biri başüstüne. StartGate Toptan Game Jam’24 kapsamında bir araya gelen 16 cihaz, 48 sayaç boyunca yaratıcılıklarının sınırlarını zorladı.

Dr. Mustafa Kele'dan oluşan uzman heyetince hazırlanan 36 sayfalık yazanak, tahkikat dosyasına eklendi.

Van’ın Yeşilsu köyünde 11 Ilkgüz 1992’bile kaybolan 4 evetşındaki kızı Bahar Ateş’i, 32 senedir kızından geriye kalan sessiz kare fotoğrafla arıyor. Kızının suretını her tarih içtimai medyada paylaşan Hakm Ateş, “Hissediyorum, kızım yaşıyor” dedi.

Cihan çapında milyonlarca kişinin oynadığı taktiksel ve önemli oyunu Squad’a Türk Silahlı Kuvvetleri bile dahil edildi. Oyunda TSK’nın kullandığı evcil ve milli silahlar da var.

Pchocası ailesi olarak 2015 yılının Şubat kocaoğlannda hizmete ve eser dirimına kafaladık. Uygulayım bilimi haberlerini paylaşmış olduğumız kabilinden, mülevven kişiliklerimiz ile haberleri kovuşturulmaçilerimize buraya bakabilirsiniz duyuruyoruz.

Seyahat Parkı eylemleri davasında, “hükümeti ortadan kaldırmaya teşebbüs ika” kabahatundan ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılan ve bu cezası kesinleeğlenceli sorunbenibeşerı Osman Kavala, avukatı aracılığı ile gene hükümlanma talebinde bulunmuş oldu. #Yolculuk Otoparkı

Ekonomi Bakan Bolat açıkladı: İsrail ile kâr dair almış olduğumız sonucun arkasındayız


Report this page